Vyměňte si vaši kartu za Zlatou a získejte více výhod

Standardní PremiumPremium Plus
Typ kartyZákladní
Debit Mastercard
Základní
Debit Mastercard Gold
Základní
Debit Mastercard Gold
Výběry z bankomatů doma i v zahraničíZdarmaZdarmaZdarma
Pravidelné investování bez vstupního poplatkuNeAno*Ano*
Pojištění karty a osobních věcíDo výše 35 000 KčDo výše 50 000 Kč
Cestovní pojištěníCelá rodina,
po celém světě a kdykoliv
Celá rodina, 
po celém světě a kdykoliv
Bonusové programy
Mastercard Priceless®, 
Sphere
Mastercard Priceless®, 
Sphere
Vedení karty0 Kč99 Kč / měs
**ZDARMA do konce 2021
149 Kč / měs.
**ZDARMA do konce 2021

Pokud jste naším klientem podívejte se na návod jak vyměnit kartu v internetovém bankovnictví.

*Se Zlatou kartou můžete výhodně pravidelně investovat bez vstupního poplatku, a to už od výše 100 Kč měsíčně. Vybírat můžete ze široké nabídky investičních fondů od několika renomovaných světových správců. Investice sjednáte snadno svém internetovém bankovnictví nebo na vybraných pobočkách banky.

**Pro nové klienty, kteří si založí běžný účet se Zlatou kartou do 31. 8. 2021 a splní Podmínky akce. Platí také pro stávající klienty s kartou Standard.

Mějte na paměti, že investice je výsledkem osobního rozhodnutí investora po předchozím zvážení vlastní finanční situace, vztahu k riziku a účelu investice. S investičními nástroji jsou spojena různá investiční rizika, přičemž hodnota investice může kolísat a není zaručena návratnost původní investované částky. Minulá ani očekávaná výkonnost investičních nástrojů nezaručuje skutečnou výkonnost budoucí. Podmínky zvýhodnění u pravidelného nákupu investic naleznete v Sazebníku.

 • Vyměňte si vaši kartu za Zlatou

  Výměnu karty provedete jednoduše v internetovém bankovnictví.

  • Přihlaste se do internetového bankovnictví
  • V sekci Nastavení karty vyberte Vyměnit kartu
  • Zvolte kartu Mastercard Gold + pojištění Premium nebo Premium Plus
  • Kartu obdržíte do týdne běžnou poštou na vaši kontaktní adresu
  • V internetovém nebo mobilním bankovnictví kartu aktivujte a nastavte si vlastní PIN (tím dojde automaticky k deaktivaci původní karty)

  Detailní postup výměny karty naleznete v našem návodu.

 • Zdarma výběry ze všech bankomatů doma i ve světě

  Vybírat hotovost můžete kdykoliv, kdekoliv a neomezeně bez ohledu na to, jaké bance bankomat patří.


 • Pojištění Premium

  Spolehlivé pojištění, které ochrání vaši rodinu i peníze. Bezpečně kdykoliv a kdekoliv po celém světě.

  Společně se svou Zlatou kartou získáte mimo jiné základní Pojištění karty a osobních věcí a Celoroční cestovní pojištění Rodina Evropa pro vás a celou vaši rodinu.

  Pojištění karty a osobních věcí - Základní

  • Pojištění karty a osobních věcí pokryje náklady vzniklé zneužitím vaší platební karty nebo ztrátou/odcizením vašich osobních věcí, a umožní vám si znovu tyto věci pořídit. V obou případech vždy až do výše 35 000 Kč.

  Celoroční cestovní pojištění balíček Rodina Evropa pro vás i celou vaši rodinu

  • Již nemusíte přemýšlet o sjednání cestovního pojištění před každou svou cestou do zahraničí. S Celoročním cestovním pojištěním, které je součástí Zlaté karty Premium, můžete vycestovat do celé Evropy (s územní platností i  Egypta, Maroka, Turecka a Tuniska) se svou rodinou, kdykoliv až na 90 dní.
 • Pojištění Premium Plus

  Komplexní pojištění, které vás vždy ochrání.

  Se Zlatou kartou Premium Plus automaticky získáte Pojištění karty a osobních věcí a Celoroční cestovní pojištění Rodina Svět pro vás a celou vaši rodinu.

  Pojištění karty a osobních věcí - Komplexní

  • Pojištění karty a osobních věcí vám až do výše 50 000 Kč pokryje náklady vzniklé zneužitím vaší platební karty, mobilního či internetového bankovnictví a dalších kybernetických hrozeb. 
  • Zároveň vám umožní znovu si pořídit ztracené nebo odcizené osobní věci včetně odcizeného telefonu, tabletu, notebooku, fotoaparátu nebo hudebního přehrávače. To vše až do výše 50 000 Kč.
  • Součástí jsou také asistenční služby (např. právní asistence a asistence při poškození pověsti na internetu) nebo pojištění obnovy dat z poškozených zařízení. 

  Celoroční cestovní pojištění balíček Rodina Svět pro vás i celou vaši rodinu​​​​​​​

  • S kartou Premium Plus můžete díky Celoročnímu cestovnímu pojištění vycestovat kamkoliv s celou svou rodinou až na 90 dní. Evropa, USA i další kontinenty? Žádný problém, ať budete kdekoliv, můžete být v klidu.
 • Mastercard Priceless®

  Využívejte exkluzivních nabídek v České republice i v zahraničí.

  Zaregistrujte se do programu Mastercard Priceless® Specials a získejte peníze zpět z každé platby kartou u vybraných obchodníků. Zároveň vás každá transakce kartou, nejen u partnerů programu, přiblíží k exkluzivním kuponům na různé slevy, vstupenky a další výhody.

  V jedinečném programu Mastercard Priceless® Cities naleznete nejnavštěvovanější města světa, ve kterých si se svou kartou můžete vybírat mnoho skvělých výhod a slev.
  ​​​Díky programu Mastercard Priceless® Cities bude váš život pestřejší.

  S kartou Mastercard bez obav díky Nonstop Alarm centru:

  • Na čísle 242 452 600 jsou vám k dispozici vyškolení asistenti, kteří vám pomohou vyřešit vše od zajištění donášky květin, informací o restauracích, technické pohotovostní služby, informací o rizicích spojených s cestou do zahraničí až po zajištění opravy vašeho vozu.
 • Věrnostní program Sphere

  Díky zlaté kartě s programem Sphere získáváte slevu v okamžiku nákupu - žádné věrnostní body.

  Naše zlatá karta vám umožňuje čerpat výhody programu Sphere. Výhody a slevy v rozsahu 5 – 30 % získáte na více než 10 000 obchodních místech v České a Slovenské republice.

  V programu Sphere jsou i některé partnerské e-shopy. Při nákupu na internetu stačí zadat číslo pod čárovým kódem umístěným na zadní straně vaší karty.

 • Rychlé nakupování kdykoliv a kdekoliv

  Bezkontaktní kartou Debit Mastercard Gold můžete platit v obchodech, na internetu i v zahraničí. U plateb do 500 Kč nemusíte zadávat PIN.

  Bezkontaktní platbu využijete v takto označených obchodech:

  V ostatních obchodech můžete platit kartou běžným způsobem – vložením karty do terminálu. Limity pro platby kartou si zdarma změníte ve svém internetovém nebo mobilním bankovnictví.

  TIP: Kartu můžete přidat i k běžnému účtu v eurech nebo amerických dolarech. Peníze pro výběry a platby kartou se automaticky čerpají z běžného účtu v téže měně. Měny se tak nepřevádějí směnným kurzem a díky tomu ušetříte.

Kontaktujte mě

Údaje použijeme pouze k Vašemu oslovení.
Memorandum pro zpracování osobních údajů.