Benefity, které využijete každý den

 • 0 Kč - přesně tolik u nás stojí běžný účet

  Za běžné služby nic neplatíte. Proč byste také měli.


  U nás neplatíte poplatky za otevření ani za vedení účtu. K běžnému účtu v korunách si můžete zdarma otevřít také účet v EUR a USD. Standardní převody v ČR a v celé eurozóně jsou bez poplatku. Přesvědčte se v našem Sazebníku.


  TIP: Věděli jste, že s naším běžným účtem můžete také neomezeně nakupovat s moderní odloženou platbou PlatímPak ve více než 6 100 e-shopech? Odložit platbu si můžete zdarma až na 30 dní.

 • Zdarma výběry ze všech bankomatů doma i ve světě

  Když potřebujete hotovost, jednoduše si peníze zdarma vyberete z nejbližšího bankomatu. Dokonce i kdekoliv ve světě.


  V České republice je téměř 5 000 bankomatů a z toho 16 bankomatů Equa bank s možností vkladu. Vybírat hotovost můžete z kteréhokoliv z nich bez ohledu na to, jaké bance bankomat patří

 • Zlatá karta Premium i Premium plus zdarma do konce roku 2021

  K běžnému účtu vám dáme nyní zdarma i Zlatou kartu Premium nebo Premium plus. Naše Mastercard karty jsou plné benefitů, se kterými bude život o něco veselejší, bezpečnější i zábavnější.


  Stačí, když si při založení účtu ve svém internetovém bankovnictví nebo mobilní aplikaci Equa bank vyberete, jakou kartu chcete. Závazků se ale bát nemusíte. Zlatou kartu můžete kdykoliv zrušit nebo si vybrat kartu Standard. Podívejte se na Podmínky akce.

 • Využijte benefity Zlaté karty, které se hodí po celý rok

  ​​​​​​​

  • ​​​​​​​Pravidelné investovaní bez vstupního poplatku zdarma
  • Pojištění karty a osobních věcí  
   • Premium do 35 000 Kč a Premium Plus do 50 000 Kč 
  • Celoroční cestovní pojištění pro vás i vaši rodinu 
   • Premium celá Evropa a Premium Plus celý svět 
  • Využívání letišních salónků zdarma v Praze, Bratislavě a Vídni
  • Online lékařská poradna nebo objednání k lékaři s aplikací uLékaře.cz
  • Výhody a slevy v rozsahu 5 – 30 % na více než 10 000 obchodních místech v České a Slovenské republice.

  Investice je výsledkem osobního rozhodnutí investora po předchozím zvážení vlastní finanční situace, vztahu k riziku a účelu investice. S investičními nástroji jsou spojena různá investiční rizika, přičemž hodnota investice může kolísat a není zaručena návratnost původní investované částky. Minulá ani očekávaná výkonnost investičních nástrojů nezaručuje skutečnou výkonnost budoucí.       ​​​​​​​

 • Kartu si aktivujete nově i v mobilní aplikaci Equa bank

  Platební kartu si jednoduše aktivujete nově také v naší mobilní aplikaci Equa bank. V záložce svého profilu na spodní liště si najdete sekci "Karta", kde stačí jen kliknout na "Aktivovat kartu". I nadále si ji ale můžete aktivovat i ve svém  internetovém bankovnictví.


  TIP: Věděli jste, že nově můžete platit s kartou ihned po založení běžného účtu? Nečekejte, až vám přijde do schránky a začněte ihned nakupovat v kamenných obchodech až do výše denního limitu 50 000 Kč.

 • Plaťte mobilem s Apple Pay a Google Pay

  Žádnou z karet s sebou ani fyzicky nemusíte nosit. Stačí, když si ji nahrajete do svého mobilního telefonu a pomocí Google Pay nebo Apple Pay s ní zaplatíte u všech bezkontaktních terminálů.


  TIP: Aktivní kartu si nově můžete nahrát přímo z naší mobilní aplikace Equa bank a nemusíte přepisovat údaje do Wallet nebo Google Pay.

Běžný účet s moderním bankovnictvím.
Zcela zdarma a bez podmínek

Stáhněte si aplikaci Equa bank

Jednoduše geniální

Kontaktujte mě

Zavřít

Údaje použijeme pouze k Vašemu oslovení.
Memorandum pro zpracování osobních údajů.