Vyměňte si vaši kartu za Zlatou a získejte více výhod

Standardní PremiumPremium Plus
Typ kartyZákladní
Debit Mastercard
Základní
Debit Mastercard Gold
Základní
Debit Mastercard Gold
Výběry z bankomatů doma i v zahraničíZdarmaZdarmaZdarma
Pravidelné investování bez vstupního poplatkuNeAno*Ano*
Pojištění karty a osobních věcíDo výše 35 000 KčDo výše 50 000 Kč
Cestovní pojištěníCelá rodina,
po Evropě a kdykoliv
Celá rodina, 
po celém světě a kdykoliv
Bonusové programy
Mastercard Priceless®, 
Sphere
Mastercard Priceless®, 
Sphere
Vedení karty0 Kč99 Kč / měs149 Kč / měs.

Pokud jste naším klientem podívejte se na návod jak vyměnit kartu v internetovém bankovnictví.

*Se Zlatou kartou můžete výhodně pravidelně investovat bez vstupního poplatku, a to už od výše 100 Kč měsíčně. Vybírat můžete ze široké nabídky investičních fondů od několika renomovaných světových správců. Investice sjednáte snadno svém internetovém bankovnictví nebo na vybraných pobočkách banky.

Mějte na paměti, že investice je výsledkem osobního rozhodnutí investora po předchozím zvážení vlastní finanční situace, vztahu k riziku a účelu investice. S investičními nástroji jsou spojena různá investiční rizika, přičemž hodnota investice může kolísat a není zaručena návratnost původní investované částky. Minulá ani očekávaná výkonnost investičních nástrojů nezaručuje skutečnou výkonnost budoucí. Podmínky zvýhodnění u pravidelného nákupu investic naleznete v Sazebníku.

 • Vyměňte si vaši kartu za Zlatou

  Výměnu karty provedete jednoduše v internetovém bankovnictví.

  • Přihlaste se do internetového bankovnictví
  • V sekci Nastavení karty vyberte Vyměnit kartu
  • Zvolte kartu Mastercard Gold + pojištění Premium nebo Premium Plus
  • Kartu obdržíte do týdne běžnou poštou na vaši kontaktní adresu
  • V internetovém nebo mobilním bankovnictví kartu aktivujte a nastavte si vlastní PIN (tím dojde automaticky k deaktivaci původní karty)

  Detailní postup výměny karty naleznete v našem návodu.

 • Zdarma výběry ze všech bankomatů doma i ve světě

  Vybírat hotovost můžete kdykoliv, kdekoliv a neomezeně bez ohledu na to, jaké bance bankomat patří.


 • Pojištění Premium

  Spolehlivé pojištění, které ochrání vaši rodinu i peníze. Bezpečně kdykoliv a kdekoliv po celém světě.

  Společně se svou Zlatou kartou získáte mimo jiné základní Pojištění karty a osobních věcí a Celoroční cestovní pojištění Rodina Evropa pro vás a celou vaši rodinu.

  Pojištění karty a osobních věcí - Základní

  • Pojištění karty a osobních věcí pokryje náklady vzniklé zneužitím vaší platební karty nebo ztrátou/odcizením vašich osobních věcí, a umožní vám si znovu tyto věci pořídit. V obou případech vždy až do výše 35 000 Kč.

  Celoroční cestovní pojištění balíček Rodina Evropa pro vás i celou vaši rodinu

  • Již nemusíte přemýšlet o sjednání cestovního pojištění před každou svou cestou do zahraničí. S Celoročním cestovním pojištěním, které je součástí Zlaté karty Premium, můžete vycestovat do celé Evropy (s územní platností i  Egypta, Maroka, Turecka a Tuniska) se svou rodinou, kdykoliv až na 90 dní.
 • Pojištění Premium Plus

  Komplexní pojištění, které vás vždy ochrání.

  Se Zlatou kartou Premium Plus automaticky získáte Pojištění karty a osobních věcí a Celoroční cestovní pojištění Rodina Svět pro vás a celou vaši rodinu.

  Pojištění karty a osobních věcí - Komplexní

  • Pojištění karty a osobních věcí vám až do výše 50 000 Kč pokryje náklady vzniklé zneužitím vaší platební karty, mobilního či internetového bankovnictví a dalších kybernetických hrozeb. 
  • Zároveň vám umožní znovu si pořídit ztracené nebo odcizené osobní věci včetně odcizeného telefonu, tabletu, notebooku, fotoaparátu nebo hudebního přehrávače. To vše až do výše 50 000 Kč.
  • Součástí jsou také asistenční služby (např. právní asistence a asistence při poškození pověsti na internetu) nebo pojištění obnovy dat z poškozených zařízení. 

  Celoroční cestovní pojištění balíček Rodina Svět pro vás i celou vaši rodinu​​​​​​​

  • S kartou Premium Plus můžete díky Celoročnímu cestovnímu pojištění vycestovat kamkoliv s celou svou rodinou až na 90 dní. Evropa, USA i další kontinenty? Žádný problém, ať budete kdekoliv, můžete být v klidu.
 • Mastercard Priceless®

  Využívejte exkluzivních nabídek v České republice i v zahraničí.

  Zaregistrujte se do programu Mastercard Priceless® Specials a získejte peníze zpět z každé platby kartou u vybraných obchodníků. Zároveň vás každá transakce kartou, nejen u partnerů programu, přiblíží k exkluzivním kuponům na různé slevy, vstupenky a další výhody.

  V jedinečném programu Mastercard Priceless® Cities naleznete nejnavštěvovanější města světa, ve kterých si se svou kartou můžete vybírat mnoho skvělých výhod a slev.
  ​​​Díky programu Mastercard Priceless® Cities bude váš život pestřejší.

  S kartou Mastercard bez obav díky Nonstop Alarm centru:

  • Na čísle 242 452 600 jsou vám k dispozici vyškolení asistenti, kteří vám pomohou vyřešit vše od zajištění donášky květin, informací o restauracích, technické pohotovostní služby, informací o rizicích spojených s cestou do zahraničí až po zajištění opravy vašeho vozu.
 • Věrnostní program Sphere

  Díky zlaté kartě s programem Sphere získáváte slevu v okamžiku nákupu - žádné věrnostní body.

  Naše zlatá karta vám umožňuje čerpat výhody programu Sphere. Výhody a slevy v rozsahu 5 – 30 % získáte na více než 10 000 obchodních místech v České a Slovenské republice.

  V programu Sphere jsou i některé partnerské e-shopy. Při nákupu na internetu stačí zadat číslo pod čárovým kódem umístěným na zadní straně vaší karty.

 • Rychlé nakupování kdykoliv a kdekoliv

  Bezkontaktní kartou Debit Mastercard Gold můžete platit v obchodech, na internetu i v zahraničí. U plateb do 500 Kč nemusíte zadávat PIN.

  Bezkontaktní platbu využijete v takto označených obchodech:

  V ostatních obchodech můžete platit kartou běžným způsobem – vložením karty do terminálu. Limity pro platby kartou si zdarma změníte ve svém internetovém nebo mobilním bankovnictví.

  TIP: Kartu můžete přidat i k běžnému účtu v eurech nebo amerických dolarech. Peníze pro výběry a platby kartou se automaticky čerpají z běžného účtu v téže měně. Měny se tak nepřevádějí směnným kurzem a díky tomu ušetříte.

Kontaktujte mě

Údaje použijeme pouze k Vašemu oslovení.
Memorandum pro zpracování osobních údajů.