Mějte v appce peníze pod palcem

 • U nás máte účet za 0 Kč

  Za běžné služby nic neplatíte. Proč taky. Účet zdarma v českých korunách je samozřejmostí, ale u nás si můžete otevřít účet i v dolarech a eurech. Na jazykovém pobytu nebo dovolené v zahraničí vás tak nic nezaskočí.


  Za otevření, vedení účtu nebo standardní převody v ČR a celé eurozóně nezaplatíte ani korunu. A k účtu si můžete zařídit i Spořicí účet HIT nebo Spořicí účet MAX. Mrkněte do našeho Sazebníku.

 • Stáhněte si appku a mějte to pod palcem

  mobilní appkou Equa bank na pár kliknutí zařídíte vše potřebné - založíte si z ní účet od A do Z a naklikáte všechny běžné transakce. A mnohem víc. Stáhněte si appku pro iOS nebo Android.


  • TIP Posílejte kamarádům peníze během vteřiny díky okamžitým platbám zdarma, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
 • Vytáhněte mobil a plaťte jednoduše a rychle

  Neradi s sebou nosíte platební kartu? Bez problémů. Za nákupy nebo v bistru zaplatíte teď také bezkontaktně jen s mobilem pomocí Google Pay nebo Apple Pay. A když potřebujete hotovost, přes mobil vyberete i ze všech bezkontaktních bankomatů.
 • Založte si účet online odkudkoliv

  Otevřete si účet online na pár kliknutí. Kurýr vám pak smlouvu zdarma přiveze kamkoliv budete chtít. Nebo se klidně s občankou zastavte na kterékoliv naší pobočce. Společně účet za pár minut založíme. 

 • A kartu vám pošleme za pár dní domů

  Standardní kartu Mastercard k vašemu účtu vám samozřejmě zcela zdarma pošleme domů za pár dní.
 • Vybírejte doma i ve světě zadarmo

  Jestli potřebujete cash, vyberte si ji z nejbližšího bankomatu, který potkáte. U nás máte všechny výběry doma i ve světě zadarmo.

 • Staňte se součástí Equa komunity

  Sledujte aktuální akce, novinky i dění u nás. Sledujte nás na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru. A jestli se vám náš účet líbí, v appce Equa bank ho můžete doporučit svým kamarádům a každý může získat až 300 Kč.

Založení účtu online z pohodlí domova

Stačí 5 minut vašeho času. Založte si účet kdykoliv a kdekoliv.
Smlouvu vám přiveze kurýr zdarma, kam budete chtít.

Stáhněte si aplikaci Equa bank

Jednoduše geniální

Kontaktujte mě

Zavřít

Údaje použijeme pouze k Vašemu oslovení.
Memorandum pro zpracování osobních údajů.