I drobné investice se mohou proměnit
ve velké bohatství

 • Co jsou to drobné investice?

  Drobné investice představují revoluci ve způsobu investování. Při každé platbě kartou - v obchodě i online - si můžete odkládat malé částky od 10 Kč do 50 Kč a ty jsou pak při dosažení minimální částky 100 Kč převedeny do vámi předem vybraného fondu. A to bez placení vstupního poplatku.

 • Upozornění na rizika

  Investice je výsledkem osobního rozhodnutí investora po předchozím zvážení vlastní finanční situace, vztahu k riziku a účelu investice. ​​​​​​​S investičními nástroji jsou spojena různá investiční rizika, přičemž hodnota investice může kolísat a není zaručena návratnost původní investované částky. Minulá ani očekávaná výkonnost investičních nástrojů nezaručuje skutečnou výkonnost budoucí.

 • Plaťte kartou a vytvořte si finanční rezervu

  Je to moderní, efektivní a snadné. V dnešním světě je zcela běžné, že platíme v obchodech platební kartou. Představte si, že byste si po každé platbě kartou odložili ještě třeba 10 Kč do své kasičky. A to, co si za měsíc v kasičce nastřádáte, poté přinesete do banky a zainvestujete. Stejně fungují drobné investice.


  Díky tomu, že investujete drobné částky, tak se pro vás celý proces vytváření finanční rezervy stane téměř automatickou záležitostí a možná budete sami překvapeni, kolik si dokážete za měsíc odložit stranou. Tyto peníze pak můžete nechat zhodnocovat ve vybraném fondu, a třeba si díky nim i splníte další sen.

 • Časté dotazy

  Zajímá vás, jak drobné investování funguje? Podívejte se do často kladených dotazů níže nebo nám zavolejte na 222 010 100. Velmi rádi s vámi nezávazně probereme cokoliv vás zajímá.

  Jaký je vstupní poplatek u drobných investic?

  Drobné investování s Equa bank je bez vstupních poplatků. Jedná se tak o jednu z nejvýhodnějších nabídek investování na trhu.

  Jak moc je složité začít s drobnými investicemi?

  Stačí mít u nás založený běžný účet, abyste si svoje investice mohli snadno spravovat ze svého internetového bankovnictví. Založení drobného investování je spojeno s vyplněním investičního dotazníku, který vám poslouží k vyhodnocení vašich znalostí a zkušeností v oblasti investování.

  Od jaké částku je možné začít investovat do fondů?

  Částky, které si budete odkládat při každé platbě kartou se mohou pohybovat od 10 Kč do 50 Kč a první investice do fondu se provede ve chvíli, kdy budete mít k dispozici minimálně 100 Kč.

  Co mám dělat, pokud potřebuji zpět své peníze?

  Prodej investic si snadno vyřídíte na pár kliků a peníze máte připsány do 5 pracovních dní na vašem bankovním účtu.

  Můžu drobné investování na chvíli přerušit nebo zastavit?

  Samozřejmě. Drobné investice si snadno ovládáte ze svého internetového bankovnictví. Můžete měnit investované částky, investiční fondy a nebo můžete službu zastavit na chvíli nebo napořád.

  Je investování bezpečné?

  S investování souvisí rizika spojená zejména s kolísáním ceny fondu. Proto je dobré nakupovat investici po malých částkách a pravidelně. A drobné investice vám v tom můžou dobře posloužit. Pro více informací o investování se podívejte sem.

Kontaktujte mě

Údaje použijeme pouze k Vašemu oslovení.
Memorandum pro zpracování osobních údajů.