Deník Slevový týden od 8. 4. do 14. 4. 2019

 • S kódem DENIK získáte 300 Kč

  Běžný účet s bonusem 300 Kč pro účastníky akce Deník Slevový týden si můžete u Equa bank otevřít jednoduše online se zadáním promo kodu DENIK či na kterékoliv z našich poboček po předložení akčního kupónu.

  Bonus 300 Kč získává ten, kdo si v průběhu akce otevře běžný účet a v následujících dvou měsících provede tři platby kartou. Pro více informací navštivte podmínky akce.

  Smlouvu vám zdarma doručí na vámi preferované místo náš kurýr či si ji podepíšete na vámi vybrané pobočce.

  Je to velmi snadné. Samotné vyřízení vám nezabere více než 5 minut. Začít můžete jednoduše kliknutím na tlačítko "Otevřít účet online". Nezapomeňte zadat Váš promo kód DENIK v druhém kroku žádosti o běžný účet.

 • Zdarma výběry ze všech bankomatů v ČR

  Vybírat hotovost můžete kdykoliv, kdekoliv a neomezeně bez ohledu na to, jaké bance bankomat patří.
  Když potřebujete hotovost, jednoduše si peníze vyberete z nejbližšího bankomatu. V zahraničí za výběr zaplatíte pouze 9 Kč.
 • Vedení účtu zdarma

  Účtem zdarma odměňujeme všechny klienty bez podmínek.

  V Equa bank nemusíte platit poplatky za otevření ani za vedení účtu. K běžnému účtu v korunách si můžete zdarma otevřít také účet v EUR a USD.

 • Zdarma příchozí a odchozí platby

  Běžné transakce v rámci internetového bankovnictví jsou zcela zdarma:
  • Tuzemské platby - příchozí i odchozí
  • Zadání, změna a zrušení trvalého příkazu
  • Zadání, změna a zrušení svolení k inkasu
 • Bezkontaktní platební karta zdarma

  K účtu automaticky získáváte bezkontaktní a multiměnovou platební kartu Mastercard. Vybrat si můžete mezi standardní a zlatou.

  S naší kartou platíte rychle, pohodlně a ještě ušetříte. Pokud máte otevřené cizoměnové účty v eurech a dolarech, oceníte kartu při cestování v zahraničí. Eura i dolary čerpáte při výběrech a platbách kartou automaticky z běžného účtu v měně dané země - nepřevádí se směnným kurzem, což vám ušetří peníze. Stačí si jednoduše přidat vaše účty v EUR a USD ke kartě v internetovém bankovnictví.

Kontaktujte mě

Údaje použijeme pouze k Vašemu oslovení.
Memorandum pro zpracování osobních údajů.