Moderní bankovnictví vždy po ruce

 • Krásných 0 Kč - tolik u nás stojí běžný účet

  Za běžné služby nic neplatíte. Proč byste také měli.


  U nás neplatíte žádné poplatky za otevření ani vedení účtu. Navíc si k běžnému účtu v korunách můžete zdarma otevřít také účet v EUR a USD. Standardní převody v ČR a v celé eurozóně jsou bez poplatku.


  Přesvědčte se sami - nahlédněte do Sazebníku.

 • AKCE pojištění výdajů zdarma do konce roku

  Nyní vám ke všem běžným účtům založeným od 30. 4. do 30. 7. 2020 nabízíme i Komplexní pojištění výdajů, které budete mít zdarma až do 31. 12. 2020, pokud zaplatíte 3x kartou do konce měsíce následujícího po měsíci, ve kterém byla uzavřena smlouva.


  Pojištění výdajů vám bude krýt záda v případě ztráty zaměstnání nebo pracovní neschopnosti. Podmínky akce najde zde.

  Pojišťovna vám bude, za splnění podmínek stanovených v pojistné smlouvě, vyplácet 4 000 Kč měsíčně. Při otevření účtu online stačí zvolit možnost „Pojištění výdajů zdarma“ a při splnění podmínek ho získáte zdarma až do konce roku. Po uplynutí této doby lze toto pojištění jednoduše zrušit, případně ho i nadále využívat, s měsíčním poplatkem dle Sazebníku.

  Pro stávající klienty, kteří mají sjednaný Základní nebo Komplexní balíček pojištění výdajů připravujeme akci od 1. 6. 2020 do 31. 3. 2021, kdy zaplatí za pojištění měsíčně pouze 99 Kč.

 • Založení účtu online z pohodlí domova

  Za pár minut máte naklikáno, podepsáno a účet je připraven k vašim službám.


  Samozřejmě smlouvu pořád můžete podepsat i u kurýra, který vám ji přiveze, kam budete chtít. Nebo se zastavte u nás na pobočce. Rádi vás uvidíme.

 • Mějte peníze pod kontrolou kdykoliv a kdekoliv

  Běžné transakce v online bankovnictví máte zdarma. Sami si můžete zřizovat a nastavovat bankovní služby z pohodlí domova nebo kanceláře. A díky naší moderní mobilní aplikaci máte své finance vždy po ruce.

 • Zdarma výběry ze všech bankomatů doma i ve světě

  Když potřebujete hotovost, jednoduše si peníze zdarma vyberete z nejbližšího bankomatu. Bez ohledu na to, jestli jste doma nebo v zahraničí. Nezáleží ani na tom, jaké bance bankomat patří. Výběry máte pořád za 0 Kč.

 • Spořicí účet HIT zdarma

  TIP: Otevřete si ke svému běžnému účtu spořicí účet HIT.


  Své peníze můžete zúročit až o 1% p.a., stačí zaplatit měsíčně alespoň 3x naší bezkontaktní kartou.

  Výhody spořicího účtu HIT, které máte zdarma:
  ​​​​​​​

  •  - Zřízení a vedení účtu 
  •  - Převody mezi vašimi účty zdarma
  •  - Možnost ovládání přes internetové bankovnictví
 • Bezkontaktní platební karta zdarma

  ​​​​​​​Samozřejmostí je, že k běžnému účtu automaticky získáte také bezkontaktní a multiměnovou platební kartu Mastercard.