Informace z banky a tiskové zprávyKontakt pro média 
Tereza Kaiseršotová
Tisková mluvčí
tereza.kaisersotova@rb.cz


Etický kodex
PDF Raiffeisenbank International Group ke stažení ZDE

26. 6. 2020

V soutěži Zlatá koruna zvítězil Běžný účet od Equa bank a její Spořicí účet HIT

Equa bank letos získala historicky největší počet osmi ocenění

Equa bank získala v 18. ročníku prestižní finanční soutěže Zlatá koruna 2020 historicky největší počet ocenění – odnesla si osm cen. Patří tak k nejúspěšnějším bankám v této soutěži. Odborná porota ji ve dvou kategoriích ocenila prvním místem, ve třech druhým místem a ve třech kategoriích získala Equa bank bronzovou korunu.

„Ze všech získaných ocenění mám osobně velkou radost. Potvrzují, že naše produkty a služby patří k těm nejlepším na českém trhu. Zároveň jsou důkazem, že naši práci děláme dobře a nabízíme klientům jen takové produkty a služby, které opravdu chtějí a které rádi používají,“ řekl Petr Řehák, generální ředitel a předseda představenstva Equa bank.

Na prvních místech ve Zlaté koruně 2020 se umístily Běžný účet od Equa bank a Spořicí účet HIT. Běžný účet od Equa bank patří dlouhodobě k nejvýhodnějším účtům na trhu. Pojištění výdajů, které je, k novým účtům uzavřeným do konce července, poskytováno zdarma až do konce roku,  jeho atraktivitu ještě zvyšuje. Bezplatnou součástí účtu jsou také: výběry s bankomatů všech bank po celém světě, multiměnová platební karta, internetové bankovnictví, špičkové mobilní bankovnictví, všechny příchozí a odchozí platby, založení, změny a zrušení všech trvalých příkazů a inkas, všechny vklady prostřednictvím vkladomatů Equa bank, vklady prostřednictvím poboček  České pošty (1 vklad měsíčně) a mnoho dalších běžných služeb.

Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu. Produkty posuzuje odborná porota - Finanční akademie Zlaté koruny. Ve Finanční akademii jsou rovnoměrně zastoupeny finanční společnosti, poradci, novináři, zástupci akademické sféry, podnikatelů atd. Hodnocení probíhá na základě multikriteriálního modelu, který porovnává ekonomické, kvalitativní a bezpečnostní charakteristiky produktu.