Informace z banky a tiskové zprávy

Logo ke stažení
logo ve formátu PNG
logo ve formátu PDF
​​​​užití loga Equa bank - pravidla


Kontakt pro média
Markéta Dvořáčková 
Head of PR & Internal Communications 
marketa.dvorackova@equabank.cz

22. 5. 2014

V soutěži Zlata koruna získala Equa bank za svůj běžný účet 1. místo v Ceně veřejnosti

Běžný účet Equa bank se stal v prestižní soutěži Zlatá koruna vítězem Ceny veřejnosti. V anketě, ve které hlasovalo přes 100 000 lidí, se Equa bank dostala jako jediná ze všech hodnocených společností do první desítky ještě jednou, a to s RePůjčkou – Vracíme poplatky (10. místo). Equa bank byla se svými produkty úspěšná také v Ceně podnikatelů, kde se do první desítky dostala také dvakrát.  Firemní běžný účet získal 4. místo a 10. místo produkt Firemní spořicí účet. Jméno Equa bank tak v dosavadních výsledcích finanční soutěže Zlatá koruna figuruje hned 4 krát.

Equa banka zvítězila se svým běžným účtem i přesto, že jde o poměrně mladou banku. Úspěch v hlasování se však neměří celkovým množstvím klientů, ale počtem spokojených zákazníků,“ říká Pavel Doležal, ředitel projektu Zlatá koruna.

Velice si vážíme důvěry, kterou nám nejen naši klienti, ale i široká veřejnost vyslovila tím, že náš běžný účet ohodnotila v soutěži Zlatá koruna jako ten nejlepší. Toto uznání je pro nás motivací, inspirací i závazkem do budoucna – nabízet produkty a služby, které klienti opravdu ocení,“ uvádí Petr Řehák, generální ředitel a předseda představenstva Equa bank.

Výsledky hlasování odborné poroty v ostatních kategoriích budou oznámeny 10. června na slavnostním předávání cen Zlatá koruna 2014.