Důležitá oznámení

7. 2. 2021

Prohlášení pro klienty Equa bank o prodeji skupiny Equa do rukou renomované mezinárodní finanční skupiny Raiffeisen Bank International

Vážení klienti a vážení obchodní partneři, 

dovolte, abychom Vám v návaznosti na oznámení společnosti AnaCap Financial Partners Limited o prodeji skupiny Equa do rukou renomované mezinárodní finanční skupiny Raiffeisen Bank International (RBI) poskytli více informací. 

Velice si vážíme Vaší důvěry a rádi bychom Vás ujistili, že je naší nejvyšší prioritou i nadále poskytovat naše produkty a služby na vysoké úrovni, kterou od nás očekáváte, a tak, jak jste zvyklí. 

Všechny naše produkty a služby jsou i nadále poskytovány standardně a beze změn. Také všechny naše pobočky, bankéři a klientské centrum jsou pro naše klienty a obchodní partnery plně k dispozici

Naše produkty a služby poskytujeme i nadále v plném rozsahu dle platných podmínek a cen a jsme plně připraveni v našem moderním online prostředí a na našich pobočkách vítat stávající i nové klienty. Poskytování kvalitních bankovních produktů a služeb s vysokou přidanou hodnotou pro naše klienty zůstává i nadále naší nejvyšší prioritou. 

Veškeré smlouvy a závazky zůstávají v platnosti a je samozřejmostí, že Vaše vklady jsou ze zákona pojištěny

Rádi bychom Vás také ujistili, že v případě jakékoliv změny v podmínkách poskytování našich produktů a služeb Vás, stejně jako dosud, budeme v dostatečném předstihu informovat. 

Pevně věříme, že obchodní synergie obou bank přinesou v budoucnu našim klientům celou řadu nových možností a výhod. 

Naši zaměstnanci jsou Vám plně k dispozici a jsou připraveni zodpovídat Vaše případné další dotazy na lince klientského centra nebo na našich pobočkách.

Vaše Equa bank 

Kontakty:
Klientské centrum

Tel: 222 010 222
E-mail: klientske.centrum@equabank.cz

Pobočky Equa bank: www.equabank.cz/pobocky