Důležitá oznámení

1. 7. 2021

Prohlášení pro klienty Equa bank k prodeji skupiny Equa k 1. 7. 2021

Informace pro klienty Equa bank o prodeji skupiny Equa a převodu 100% podílu akcií do rukou Raiffeisenbank a.s.

Vážení klienti a vážení obchodní partneři,

dovolte, abychom Vám v návaznosti na oznámení o prodeji skupiny Equa do rukou renomované mezinárodní finanční skupiny Raiffeisen Bank International (RBI) poskytli aktuální informace.

Vypořádání transakce proběhlo 1. července 2021, kdy Raiffeisenbank a.s. zaplatila sjednanou kupní cenu a stala se tak jediným akcionářem Equa bank a.s. Od července 2021 obě banky zahajují některé společné aktivity. V tuto chvíli předpokládáme, že k právnímu spojení (fúzi) Raiffeisenbank a.s. a Equa bank a.s. do jedné právnické osoby dojde nejdříve k 1. lednu 2022.

Pro Vás, klienty Equa bank se však v praxi stále nic nemění.Všechny naše produkty a služby jsou tedy i nadále poskytovány standardně a beze změn. Také všechny naše pobočky, bankéři a klientské centrum jsou pro naše klienty a obchodní partnery plně k dispozici. Vysoký standard služeb, na který jste v Equa bank zvyklí, Vám bude i do budoucna zachován a zároveň budete moci profitovat z rozšíření nabídky služeb například v oblasti širší pobočkové sítě, možnosti vkladů a výběrů hotovosti, zřízení disponentů k bankovním účtům nebo vydání další platební karty k účtu.

Veškeré smlouvy a závazky zůstávají v platnosti a naše produkty a služby poskytujeme i nadále v plném rozsahu dle platných podmínek a cen a jsme plně připraveni v našem moderním online prostředí a na našich pobočkách vítat stávající i nové klienty. Poskytování kvalitních bankovních produktů a služeb s vysokou přidanou hodnotou pro naše klienty zůstává i nadále naší nejvyšší prioritou.

Rádi bychom Vás také ujistili, že v případě jakékoliv změny v podmínkách poskytování našich produktů a služeb Vás, stejně jako dosud, budeme v dostatečném předstihu informovat.

Pevně věříme, že obchodní synergie obou bank přinesou v budoucnu našim klientům celou řadu nových možností a výhod.

Naši zaměstnanci jsou Vám plně k dispozici a jsou připraveni zodpovídat Vaše případné další dotazy na lince klientského centra nebo na našich pobočkách. 

Vaše Equa bank

 

Kontakty:

Klientské centrum

Tel: 222 010 222

E-mail: klientske.centrum@equabank.cz

 

Pobočky Equa bank:

www.equabank.cz/pobocky