Důležitá oznámení

14. 5. 2021

Prohlášení pro klienty Equa bank k prodeji skupiny Equa k 14. 5. 2021

Prohlášení pro klienty Equa bank o prodeji skupiny Equa do rukou Raiffeisenbank.

Vážení klienti a vážení obchodní partneři,

dovolte, abychom Vám poskytli aktuální informace k prodeji skupiny Equa do rukou Raiffeisenbank.

Česká národní banka dnes, 14. května 2021, vydala souhlas ke koupi Equa bank ze strany Raiffeisenbank a společně se souhlasem ze strany ÚOHS jsou nyní splněny veškeré základní podmínky pro uskutečnění transakce. Následovat bude vypořádání již dohodnutých kroků mezi akcionáři obou bank, převod akcií a příprava na samotnou právní fúzi obou společností.

Přesné datum sloučení obou bank v tuto chvíli neznáme. Předpokládáme, že k finálnímu sjednocení nabídky produktů a služeb by mělo dojít v průběhu  roku 2022.

Všechny naše produkty a služby jsou i nadále poskytovány standardně a beze změn. Také všechny naše pobočky, bankéři a klientské centrum jsou pro naše klienty a obchodní partnery plně k dispozici.

Naše produkty a služby poskytujeme i nadále v plném rozsahu dle platných podmínek a cen a jsme plně připraveni v našem moderním online prostředí a na našich pobočkách vítat stávající i nové klienty. Poskytování kvalitních bankovních produktů a služeb s vysokou přidanou hodnotou pro naše klienty zůstává i nadále naší nejvyšší prioritou.

Veškeré smlouvy a závazky zůstávají v platnosti a je samozřejmostí, že Vaše vklady jsou ze zákona pojištěny.

Rádi bychom Vás také ujistili, že v případě jakékoliv změny v podmínkách poskytování našich produktů a služeb Vás, stejně jako dosud, budeme v dostatečném předstihu informovat.

Pevně věříme, že obchodní synergie obou bank přinesou v budoucnu našim klientům celou řadu nových možností a výhod.

Naši zaměstnanci jsou Vám plně k dispozici a jsou připraveni zodpovídat Vaše případné další dotazy na lince klientského centra nebo na našich pobočkách.

Vaše Equa bank

 

Kontakty:

Klientské centrum

Tel: 222 010 222

E-mail: klientske.centrum@equabank.cz

 

Pobočky Equa bank:

www.equabank.cz/pobocky

 

Kateřina Petko

Ředitelka PR a interní komunikace Equa bank a.s.

e-mail: katerina.petko@equabank.cz

mobil: +420 606 070 994