Informace z banky a tiskové zprávy

Logo ke stažení
logo ve formátu PNG
logo ve formátu PDF
​​​​užití loga Equa bank - pravidla


Kontakt pro média
Kateřina Petko
Head of PR & Internal Communications 
katerina.petko@equabank.cz

9. 9. 2020

Novou ředitelkou komunikace Equa bank je Kateřina Petko

Kateřina Petko je od počátku září novou ředitelkou PR a interní komunikace Equa bank. Bude zodpovědná za rozvoj vztahů s médii a širokou veřejností, dále za komunikaci banky směrem k zaměstnancům a také za koordinaci aktivit banky v oblasti CSR a eventů. Zastává současně pozici tiskové mluvčí Equa bank.

Kateřina Petko přichází do Equa bank s bohatými zkušenosti z řízení marketingových a komunikačních aktivit. Před příchodem do Equa bank řídila komunikaci v několika nadnárodních společnostech působících v České republice – šlo například o Expobank CZ, Kingspan Insulation B.V., Bramac nebo Eni Czech Republic.

Equa bank je lídrem v oblasti klientsky srozumitelného bankovnictví, dlouhodobě patří k nejúspěšnějším bankám v získávání nových klientů, sází na jednoduchost a otevřenou komunikaci. Chci využít své zkušenosti a komunikaci Equa bank dále rozvíjet,“ říká Kateřina Petko, ředitelka PR a interní komunikace Equa bank.

Kateřina Petko vystudovala marketingovou komunikaci a ekonomii na Vysoké škole finančně správní a sociologii na Univerzitě Karlově. Ve volném čase se věnuje cestování, aktivně sportuje a k jejím koníčkům patři divadlo, kino a literatura.

KONTAKT:
Kateřina Petko
Ředitelka PR a interní komunikace Equa bank a.s.
e-mail: katerina.petko@equabank.cz
mobil: +420 606 070 994