Informace z banky a tiskové zprávy

Logo ke stažení
logo ve formátu PNG
logo ve formátu PDF
​​​​užití loga Equa bank - pravidla


Kontakt pro média 
Kateřina Petko
Head of PR & Internal Communications 
katerina.petko@equabank.cz

20. 1. 2015

Nová pobočka Equa bank v OC Central Most

Equa bank otevírá další pobočku v Ústeckém kraji. Po Ústí nad Labem a Chomutovu se nového zastoupení dočkali také klienti v Mostě a blízkém okolí. Každý, kdo si v nové pobočce zřídí do 15. března 2015 běžný účet, získá bonus 300 korun. Během roku 2015 plánuje Equa bank otevřít dalších 18 nových poboček.

Nová pobočka Equa bank v obchodním centru Central v Mostě bude klientům otevřena od pondělí do neděle a nabídne jim kompletní portfolio služeb. Každý, kdo si v nové pobočce zřídí do 15. března běžný účet a do dvou měsíců provede alespoň 3 platby kartou, získá bonus 300 korun.

Nová pobočka je umístěna přímo v prostorách průchozí pasáže. Díky tomu je pro zákazníky nejen nepřehlédnutelná, ale také velmi snadno dostupná. “Podobně jako na ostatních pobočkách v ústeckém kraji, jsme se rozhodli umístit novou pobočku do obchodního centra, abychom našim klientům nabídli příležitost k osobnímu kontaktu v prostředí, ve kterém se běžně pohybují a na které jsou zvyklí,” říká Jakub Pavel, ředitel retailového bankovnictví Equa bank.

Otevření již druhé pobočky v novém roce je jen začátek plánované expanze Equa bank do regionů. Do konce roku chce mít Equa bank zhruba 60 obchodních míst po celé ČR.