Informace z banky a tiskové zprávy

Logo ke stažení
logo ve formátu PNG
logo ve formátu PDF
​​​​užití loga Equa bank - pravidla


Kontakt pro média
Kateřina Petko
Head of PR & Internal Communications 
katerina.petko@equabank.cz

30. 1. 2018

Finanční produkt roku 2017

V úterý 30. ledna 2018 vyhlásila společnost Scott & Rose, provozovatel finančního portálu Finparáda.cz, výsledky sedmého ročníku soutěže Finanční produkt roku 2017.

V rámci soutěže jsou vyhlašovány tři nejlepší produkty v každé z následujících finančních kategorií: Bankovní účty, Spořicí účty, Termínované vklady, Neúčelové spotřebitelské úvěry, Konsolidace půjček, Krátkodobé nebankovní úvěry (mikropůjčky), Hypotéky, Rizikové životní pojištění, Investiční životní pojištění, Doplňkové penzijní spoření a Podílové fondy, u kterých se pro každou dílčí oblast vyhlašuje jen jeden vítěz. Pořadí určují odborníci firmy Scott & Rose, kteří produkty pravidelně sledují a měří jejich parametry. Výhodou této soutěže je, že umístění finančních produktů je možné sledovat on-line během celého roku v žebříčcích Finparády.cz, jejichž celoroční vývoj předurčuje výsledné pořadí za daný rok. Kromě nejlepších finančních produktů vyhodnocených odborníky je vyhlašována i „Cena veřejnosti“ za finanční produkt, který byl v uplynulém roce nejoblíbenější ze strany návštěvníků portálu Finparáda.cz.

Speciální kategorií je „Cena Finparády“. Toto ocenění jde nad limit konkrétních finančních produktů a jeho cílem je poukázat na výjimečné výsledky, inovátorské postupy nebo zajímavé počiny na bankovním a finančním trhu za daný rok.
 

Kompletní výsledky se dozvíte zde