Informace z banky a tiskové zprávy

Logo ke stažení
logo ve formátu PNG
logo ve formátu PDF
​​​​užití loga Equa bank - pravidla


Kontakt pro média
Markéta Dvořáčková 
Head of PR & Internal Communications 
marketa.dvorackova@equabank.cz

27. 6. 2013

Equa bank zná výherkyni zájezdu

Ještě než propukne to pravé léto, měli zájemci možnost soutěžit s Equa bank o zájezd do zahraničí. V období od 25. května do 5. června stačilo správně odpovědět na 3 jednoduché soutěžní otázky a dostat se tak do slosování o hlavní cenu. Tou byl zájezd v hodnotě 20.000 Kč podle vlastního výběru.

Šťastnou výherkyní se stala paní Marcela Havránková. Gratulujeme!

Výherkyni byla dne 26. června 2013 v centrále Equa bank slavnostně předaná cena místopředsedou představenstva Radkem Pluhařem. „S přítelem bychom chtěli navštívit Chorvatsko a užít si jak moře, tak hory,“ uvedla výherkyně, když přebírala svou cenu. „Mám velkou radost, protože jsem zatím letní dovolenou neměla naplánovanou a takhle se mi bude plánovat o dost snadněji,“ doplnila šťastná paní Havránková.

Soutěže se mohly účastnit osoby ve věku od 18 let. Šanci na výhru měl ten, kdo správně odpověděl na všechny tři otázky, které byly v období od 25. května do 5. června zveřejněny na portálu iDnes.cz v sekci Cestování. Soutěže se zúčastnilo 688 soutěžících a ze správných odpovědí vylosoval organizátor soutěže, iDnes.cz, jednoho výherce.

Equa bank nabízí pro všechny cestovatele běžný účet Equa bank, se kterým výběry z bankomatů v zahraničí stojí jen 9 Kč. Platební karta k účtu má navíc v sobě multiměnovou funkci, díky které mohou klienti při platbách v zahraničí buď čerpat přímo ze svého dolarového nebo eurového účtu vedeného zdarma nebo využít výhodného směnného kurzu a čerpat ze svého korunového účtu.