Informace z banky a tiskové zprávyKontakt pro média 
Tereza Kaiseršotová
Tisková mluvčí
tereza.kaisersotova@rb.cz


Etický kodex
PDF Raiffeisenbank International Group ke stažení ZDE

8. 6. 2017

Equa bank získala v soutěži Zlatá koruna 6 medailí

Equa bank získala v soutěži Zlatá koruna, která oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu, celkem 6 medailí. Kladná hodnocení produktů Equa bank vyjadřovali nejen odborníci, ale i široká veřejnost. Právě veřejnost zvolila na internetu Běžný účet Equa bank jako druhý nejlepší produkt roku. Hlasující podnikatelé projevili spokojenost s Podnikatelským účtem Equa bank a rozhodli, již třetí rok po sobě, o jeho umístění na druhém místě. Odborná porota dále přidělila zlatou medaili Minutové půjčce a Zlaté kartě od Equa bank, další stříbrnou medaili Běžnému účtu a bronzovou medaili Podnikatelskému účtu. 

 „Velice si vážíme našeho úspěchu v prestižní finanční soutěži Zlatá koruna. Podařilo se nám obhájit stejný počet ocenění jako v loňském roce, což nás velice těší. Všechna ocenění přijímáme jako pozitivní zpětnou vazbu a současně jako závazek do budoucna být stále férovou, vstřícnou a služnou bankou, která nabízí produkty a služby, jež klienti chtějí a aktivně využívají,“ říká Petr Řehák, generální ředitel a předseda představenstva Equa bank.

Soutěž Zlatá koruna oceňuje již 15 let nejlepší finanční produkty na českém trhu. Tyto produkty v 17 produktových kategoriích vybírá Finanční akademie složená z více než 350 finančních odborníků. Významnou součástí soutěže je hlasování o Cenu veřejnosti a Cenu podnikatelů. Do veřejného hlasování v roce 2017 bylo v obou anketách odevzdáno přes 70 000 hlasů.

Přehled ocenění v roce 2017:

Zlatá koruna:

  • kategorie ÚVĚRY           Minutová půjčka – Nízký úrok bez podmínek již od 5,9 % p.a.
  • kategorie KARTY            Zlatá karta od Equa bank

 

Stříbrná koruna:

  • kategorie CENA VEŘEJNOSTI            Běžný účet Equa bank - jediný účet, který je opravdu zdarma!
  • kategorie ÚČTY                                   Běžný účet Equa bank - jediný účet, který je opravdu zdarma!
  • kategorie CENA PODNIKATELŮ         Podnikatelský běžný účet Equa bank

 

Bronzová koruna:

  • kategorie PODNIKATELSKÉ ÚČTY           Podnikatelský běžný účet Equa bank