Informace z banky a tiskové zprávy

Logo ke stažení
logo ve formátu PNG
logo ve formátu PDF
​​​​užití loga Equa bank - pravidla


Kontakt pro média
Markéta Dvořáčková 
Head of PR & Internal Communications 
marketa.dvorackova@equabank.cz

14. 11. 2014

Equa bank získala stříbro v soutěži Fincentrum Banka roku 2014

Equa bank se stala druhou nejdynamičtější bankou na českém trhu v prestižní soutěži Fincentrum Banka roku 2014 v kategorii „Nejdynamičtější banka roku 2014“.

Nejdynamičtější banka roku 2014 je zvláštní cena odborné poroty vyhlašovaná společností Ernst & Young. Oceněná je ta banka, která podle názoru odborné poroty vykázala v průběhu roku 2014 nejvýraznější zlepšení ve svých službách a produktech. Equa bank se v této kategorii umístila na druhém místě. „Ocenění si velmi vážíme. Je pro nás důkazem toho, že jsme nejen za poslední rok odvedli velký kus práce. Uvedli jsme řadu inovativních produktů a služeb, významně rozšiřujeme pobočkovou síť a dynamicky rosteme, “ komentoval ocenění Petr Řehák, generální ředitel a předseda představenstva Equa bank.

Equa bank pokračovala i v roce 2014 s rozšiřováním nabídky produktů a služeb klientům z řad občanů i z řad podnikatelů. Začátkem roku odstartovala úspěšnou kampaň Vracíme poplatky, kdy klientům bank vrátila v případě refinancování hypoték nebo půjček poplatky, které zaplatili za vedení úvěru své původní bance. V oblasti úvěrů dále rozšířila nabídku o AutoPůjčku, zavedla možnost flexibilních splátek, zjednodušila úvěrový proces o sms podpis nebo nabídla hypotéky za sazbu pod 2 % ročně (1,99% p.a.). Významně také vylepšila bankovnictví pro chytré telefony. Pro klienty z řad občanů Equa bank také rozšířila možnosti vedení běžného účtu zdarma – nyní stačí pouze 3x za měsíc zaplatit kartou jakoukoliv částku. Pro firemní klienty banka spustila zcela nové bankovnictví. Kromě nových produktů (běžný účet, platební karta, atd.) zavedla též možnost zřídit si vybrané produkty on-line bez nutnosti navštívit pobočku, což je v segmentu firemních klientů na českém trhu ojedinělé. Od začátku letošního roku otevřela Equa bank 7 nových poboček a do konce roku 2015 jich přibude další 19 po celé ČR.