Informace z banky a tiskové zprávy

Logo ke stažení
logo ve formátu PNG
logo ve formátu PDF
​​​​užití loga Equa bank - pravidla


Kontakt pro média 
Tereza Kaiseršotová
Tisková mluvčí
tereza.kaisersotova@rb.cz


Etický kodex
PDF Raiffeisenbank International Group ke stažení ZDE

19. 12. 2018

Equa bank získala ocenění Global Banking & Finance Review. Stala se Nejlepší retailovou bankou v ČR 2018

Equa bank, přední hráč v oblasti on-line bankovnictví na českém trhu, získala v uplynulých dnech další prestižní ocenění. Renomovaný časopis Global Banking & Finance Review ji vyhodnotil jako Nejlepší retailovou bankou v České republice 2018 (Best Retail Bank Czech Republic 2018).

Equa bank letos sbírá řadu ocenění. V soutěži Banka roku™ vyhrála novou kategorii a stala se Bankou zákazníků 2018. V soutěži WebTop100, která oceňuje nejlepší projekty digitálního marketingu, vyhrála se svojí aplikací mobilního bankovnictví kategorii Mobilní řešení. 

Získaných ocenění si velmi vážíme, neboť jsou důkazem, že naši práci děláme dobře a klienti a odborná veřejnost doma i v zahraničí to oceňují. V letošním roce jsme přišli s řadou novinek, které představují jednoduchá a inovativní řešení osobních financí a zařadily nás mezi nejlepší.“ uvedl Petr Řehák, generální ředitel a předseda představenstva Equa bank.

Ocenění Global Banking and Finance Review od svého založení v roce 2011 odráží inovace, úspěchy, strategie, progresivní a inspirativní změny, ke kterým dochází v rámci globální finanční komunity. Ocenění bylo vytvořeno za účelem uznání finančních institucí a společností všech velikostí, které jsou nejlepší v určitých oblastech podnikání. 

Ocenění se vyvíjelo a rozšiřovalo tak, že dnes zahrnuje bankovnictví, devizové, pojišťovací, hedgeové fondy, penzijní fondy, finanční poradenství, finanční management a další oblasti podnikání.