Informace z banky a tiskové zprávy

Logo ke stažení
logo ve formátu PNG
logo ve formátu PDF
​​​​užití loga Equa bank - pravidla


Kontakt pro média
Markéta Dvořáčková 
Head of PR & Internal Communications 
marketa.dvorackova@equabank.cz

7. 3. 2016

Equa bank vylepšila mobilní bankovnictví

Vylepšená aplikace je rychlejší a přístup do ní je nově umožněn prostřednictvím otisku prstů.
 

Equa bank vylepšila aplikaci mobilního bankovnictví, která nabízí bezpečnou a kompletní správu financí kdykoliv a kdekoliv. Nově se mohou klienti do aplikace přihlásit z mobilních telefonů s operačním systémem Android i iOS pomocí otisku prstů, což ještě více zvyšuje bezpečnost samotné aplikace. Ta je nově také stabilnější a rychlejší a doznala i vizuální změny přihlašovací obrazovky.

„Neustále se snažíme zdokonalovat naše služby a věříme, že klienti ocení také vylepšení naší mobilní aplikace. U té je pro nás prioritou vysoké zabezpečení a přístup do aplikace prostřednictvím otisku prstů bezpečnost ještě více podpoří,“ říká Tomáš Veselý, ředitel depozitních produktů Equa bank.

Další novinkou v aplikaci je například doplnění termínovaných vkladů do přehledu účtů, zrušení povinného pole BIC u Europlateb a celá řada drobných úprav a vylepšení.

Prostřednictvím mobilní aplikace mají klienti neustálý přehled o svých účtech, zůstatcích, historii na účtech, trvalých platebních příkazech, notifikacích nebo plánovaných a uskutečněných platbách.