Informace z banky a tiskové zprávy

Logo ke stažení
logo ve formátu PNG
logo ve formátu PDF
​​​​užití loga Equa bank - pravidla


Kontakt pro média
Kateřina Petko
Head of PR & Internal Communications 
katerina.petko@equabank.cz

1. 2. 2017

Equa bank snížila úrokovou sazbu u neúčelových hypoték na 3,59 % ročně

S platností od 1. února snižuje Equa bank úrokovou sazbu u neúčelových hypoték o 0,4 procentního bodu.  Nová sazba tak včetně pojištění schopnosti splácet činí 3,59 % ročně.

Zvýhodněnou sazbu garantuje Equa bank pro žádosti podepsané do 13. března 2017. „První měsíce roku patří tradičně k slabším z pohledu počtu obchodovaných nemovitostí i prodejů hypoték. Na druhé straně je začátek roku dobrým momentem pro plánování větších výdajů nebo konsolidace osobních financí. Pro tuto příležitost jsme připravili časově limitovanou zvýhodněnou nabídku neúčelových hypoték, ale i další bonusy, které potenciálním zájemcům pomohou rychleji se rozhodnout,“ říká Ondřej Hák, ředitel oddělení úvěrových produktů Equa bank.

 

Hypotéky bez poplatku za poskytnutí a bonus 5 000 Kč ke každé hypotéce

Do 13. 3. 2017 prodlužuje Equa bank rovněž akci hypotéky bez poplatku za schválení. Platí to pro všechny účelové a neúčelové hypotéky s fixací 3 a 5 let, všechny typy refinancování a pro hypotéky FIT a PRO s fixací 3 a 5 let. Ke každému typu hypoték s fixací 3 a 5 let navíc získá žadatel bonus ve výši 5000 korun.