Informace z banky a tiskové zprávy

Logo ke stažení
logo ve formátu PNG
logo ve formátu PDF
​​​​užití loga Equa bank - pravidla


Kontakt pro média
Markéta Dvořáčková 
Head of PR & Internal Communications 
marketa.dvorackova@equabank.cz

22. 4. 2015

Equa bank otevírá pobočku v Pardubicích

Equa bank otevírá novou pobočku v Pardubicích. Každý, kdo si na nové pobočce zřídí do 30. června 2015 běžný účet, který je jako jediný na trhu zcela zdarma bez podmínek, může získat bonus 300 korun.

Otevřením dalšího obchodního místa pokračuje Equa bank v rozšiřování obchodní sítě do všech regionů ČR. Do konce roku 2015 chce mít přes 60 obchodních míst po celé České republice.

Novou pobočku najdete na náměstí Republiky v paláci Hybských naproti Zelené bráně, tedy v místě, které je příjemné a snadno dostupné. Banka zde nabídne klientům kompletní portfolio služeb. Každý, kdo si v nové pobočce zřídí do 30. června 2015 běžný účet a do dvou měsíců provede alespoň 3 platby kartou, získá bonus 300 korun.

„Pečlivě jsme vybírali místo, kde novou pobočku otevřeme, neboť jsme chtěli, aby bylo našim klientům dobře dostupné a zároveň lokalita byla příjemná a byli na ni zvyklí. Rozšiřování naší sítě poboček v centrech měst se setkává s pozitivní reakcí našich klientů,” řekl Jakub Pavel, ředitel retailového bankovnictví Equa bank.

Otevření další pobočky je pokračováním plánované expanze Equa bank do regionů. Do konce roku chce mít Equa bank zhruba 60 obchodních míst po celé České republice.