Informace z banky a tiskové zprávyKontakt pro média 
Tereza Kaiseršotová
Tisková mluvčí
tereza.kaisersotova@rb.cz


Etický kodex
PDF Raiffeisenbank International Group ke stažení ZDE

15. 1. 2015

Equa bank otevírá novou pobočku ve Frýdku-Místku

Equa bank otevírá pro své klienty novou pobočku ve Frýdku-Místku. Každý, kdo si v nové pobočce zřídí do 15. března 2015 běžný účet, získá bonus 300 korun. Equa bank pokračuje v rozšiřování své obchodní sítě do regionů po celé České republice. Do konce února otevře ještě další tři pobočky.

Nové obchodní místo je umístěné v nedávno otevřeném frýdeckomísteckém obchodním centru OC FRÝDA. Každý, kdo si v nové pobočce zřídí do 15. března běžný účet a do dvou měsíců provede alespoň 2 platby kartou, získá bonus 300 korun. Nová pobočka nabídne klientům kompletní portfolio služeb, od depozitních produktů přes spořicí účty až po spotřebitelské úvěry

či hypotéky.

„Rozšiřováním naší obchodní sítě reagujeme na poptávku ze strany našich klientů, kteří preferují osobní kontakt se svojí bankou. Zejména u našich poboček v obchodních centrech oceňují klienti dlouhou provozní dobu a dostupnost během jejich víkendových nákupů,“ říká Jakub Pavel, ředitel retailového bankovnictví Equa bank.

Equa bank očekává,
že bude mít do konce roku 2015 celkem již 60 obchodních míst. Pro 2/3 české populace to znamená, že budou mít pobočku Equa bank v dosahu méně než 30 minut běžnou dopravou.