Informace z banky a tiskové zprávy

Logo ke stažení
logo ve formátu PNG
logo ve formátu PDF
​​​​užití loga Equa bank - pravidla


Kontakt pro média 
Tereza Kaiseršotová
Tisková mluvčí
tereza.kaisersotova@rb.cz


Etický kodex
PDF Raiffeisenbank International Group ke stažení ZDE

3. 11. 2014

Equa bank otevírá dvě nová obchodní místa v Jihlavě a Ústí nad Labem

Equa bank dnes otevírá pro své klienty novou pobočku v Jihlavě na ulici Komenského a také v Ústí nad Labem v obchodním centru Forum. Od počátku letošního roku banka otevřela již sedm nových obchodních míst. Celkem jich má nyní 36 po celé České republice. V příštím roce plánuje Equa bank masivní expanzi a do konce roku 2015 bude mít celkem 60 obchodních míst.

„Uvědomujeme si, že mnozí čeští klienti stále dávají přednost obsluze na pobočce a nám v některých regionech pobočky chybí. Proto jsme se rozhodli investovat do masivního rozvoje naší prodejní sítě a zdvojnásobit stávající počet obchodních míst. Otevření poboček v Jihlavě a v Ústí nad Labem je prvním krokem naší plánované expanze,“ říká Jakub Pavel, ředitel retailového bankovnictví Equa bank.

Equa bank plánuje do konce roku 2015 otevření dalších 19 poboček, celkem tak bude mít 60 obchodních míst. Pro 2/3 české populace to znamená, že budou mít pobočku Equa bank v dosahu méně než 30 minut běžnou dopravou. Rozšíření pobočkové sítě oznámila banka u příležitosti 3. výročí působení na českém trhu.