Informace z banky a tiskové zprávy

Logo ke stažení
logo ve formátu PNG
logo ve formátu PDF
​​​​užití loga Equa bank - pravidla


Kontakt pro média
Markéta Dvořáčková 
Head of PR & Internal Communications 
marketa.dvorackova@equabank.cz

6. 6. 2018

Equa bank nově nabízí možnost vyřídit si půjčku z mobilu

Klient má peníze na svém účtu již během 5 minut. 

Klienti Equa bank si mohou od dnešního dne vyřídit Minutovou půjčku prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu. Výhodou této služby je rychlost, požadované peníze může mít žadatel o půjčku na svém účtu již za pár minut, ať je kdekoliv po celém světě. Stačí mít jen stáhnutou aplikaci mobilního bankovnictví Equa bank, které patří k těm nejmodernějším na trhu. Naposledy bylo oceněno bronzovou medailí v prestižní soutěži Zlatá koruna v kategorii Online aplikace. Minutová půjčka se umístila dokonce na 1. místě v kategorii Úvěry. Celkem v této soutěži získala Equa bank 7 ocenění a stala se tak nejúspěšnější bankou v soutěži. 

Každý druhý nový klient obsluhuje své účty z mobilu. To je o 58 % více, než tomu bylo v roce 2017. „Tento trend ukazuje, že současná doba si žádá moderní, digitální bankovnictví. Klienti prostřednictvím svého mobilního telefonu řeší stále více bankovních operací, a proto jim chceme vyjít vstříc a nově jim umožňujeme vyřídit si prostřednictvím mobilu také neúčelovou půjčku. Věříme, že díky rychlosti, kdy mohou mít požadované peníze na svém účtu už za pět minut, si tato služba najde své příznivce,“ říká Jakub Pavel, ředitel retailového bankovnictví Equa bank.  
Mobilní bankovnictví je zdarma dostupné pro všechny retailové klienty Equa bank. Pokud si zájemce zažádá prostřednictvím mobilu o půjčku, může si pak jednoduše nastavit výši splátky a doby splácení dle jeho aktuální situace, přičemž schválení, vedení i správa úvěru jsou u Equa bank zdarma. Stejně tak má kdykoliv možnost zdarma kdykoliv úvěr předčasně splatit.