Informace z banky a tiskové zprávy

Logo ke stažení
logo ve formátu PNG
logo ve formátu PDF
​​​​užití loga Equa bank - pravidla


Kontakt pro média 
Tereza Kaiseršotová
Tisková mluvčí
tereza.kaisersotova@rb.cz


Etický kodex
PDF Raiffeisenbank International Group ke stažení ZDE

7. 10. 2013

Equa bank nabízí na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně 100% slevu na poplatek za firemní úvěr

Equa bank nabídne na veletrhu, který probíhá ve dnech 7. až 11. října 2013 v prostorách brněnského výstaviště, řadu výhodných nabídek z oblasti firemního bankovnictví. Equa bank se jako první z trojice bank, které v roce 2011 nově vstoupily na trh, začala věnovat firemní klientele a služby nadále posiluje a úspěšně expanduje do regionů. Portfolio úvěrů živnostníkům, a malým a středním firmám vzrostlo meziročně za prvních 6 měsíců 2013 o 87 % na 3,7 miliardy korun.

Na veletrhu chceme prezentovat naše služby a podat podnikatelům pomocnou ruku. Proto jsme speciálně pro Mezinárodní strojírenský veletrh připravili nabídku pro všechny, kteří si u nás zažádají o podnikatelský úvěr. Zájemcům nabídneme speciální voucher, po jehož předložení bude žadateli poskytnuta 100% sleva z poplatku z investičního nebo provozního firemního úvěru. Zájemci tak mohou ušetřit i několik desítek tisíc korun,” říká David Řehoř, ředitel rozvoje obchodu firemního bankovnictví.


Equa bank poskytuje svým firemním zákazníkům individuální přístup spolu s jednoduchým a transparentním řešením pro realizaci podnikatelských projektů a jejich růst. Zájemci si mohou zažádat o investiční úvěr ve výši až 150 milionů korun, nebo úvěr provozní, který odpovídá konkrétním potřebám jejich firmy. Klienti mohou využít i nemovitostní financování, tedy úvěry splácené z pronájmů nebo prodeje financované nemovitosti, a to se splatností až na 30 let, a mnoho dalších produktů ze široké nabídky Equa bank. Pro malé a střední podnikatele otevřela Equa bank již deset poradenských center, a to v Praze, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Litoměřicích, Brně, Liberci, Českých Budějovicích, Hradci Králové a Plzni.


Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě. Každý rok na něj zavítá více než 1 500 vystavovatelů a 80 tisíc návštěvníků, přičemž sedmdesát procent návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, třetina patří k vrcholovému managementu. Jeho součástí je i špičkový doprovodný program odborných konferencí, seminářů a workshopů na aktuální technická, obchodní a ekonomická témata. Veletrh se těší i vysoké mediální pozornosti, i letos se akreditovalo přes čtyři sta novinářů.