marketa.dvorackova@equabank.cz

1. 6. 2018

Equa bank je nejúspěšnější bankou v soutěži Zlatá koruna 2018

V letošním ročníku získala Equa bank celkem 7 ocenění.

Equa bank se stala nejúspěšnější bankou v letošním ročníku prestižní soutěže Zlatá koruna a odnesla si hned 7 ocenění. Od odborné poroty získala dvě zlaté medaile za Minutovou půjčku a Běžný účet zdarma a bez podmínek, stříbrné ocenění si odnesl Podnikatelský běžný účet a bronzové ocenění získaly Malý podnikatelský úvěr se zárukou Evropského investičního fondu a unikátní mobilní bankovnictví nové generace. Equa bank navíc získala ocenění i od veřejnosti. V Ceně veřejnosti se na 2. místě umístil Běžný účet zdarma a bez podmínek a v Ceně podnikatelů obsadil 3. místo Podnikatelský běžný účet.

Equa bank si letos odnáší celkem sedm ocenění, a stala se tak nejúspěšnější bankou v soutěži Zlatá koruna 2018. Z každého z těchto ocenění máme velkou radost a je pro nás potvrzením, že svoji práci děláme dobře a nabízíme produkty a služby, které oceňují nejen naši klienti, ale také odborná veřejnost. Equa bank se od počátku vstupu na trh profiluje jako banka nabízející nejvýhodnější běžný účet na trhu, rychlé a výhodné půjčky bez zbytečných poplatků a moderní digitální bankovnictví. Osobně mě těší rovněž ocenění našich produktů pro podnikatele a firmy. I v tomto segmentu trhu jsme úspěšní s pevným místem na trhu. Úspěch nejen v letošním ročníku ankety Zlatá koruna vnímáme zejména jako velký závazek do budoucna,“ uvedl Petr Řehák, generální ředitel a předseda představenstva Equa bank.

Soutěž Zlatá koruna oceňuje již 16 let nejlepší finanční produkty na českém trhu. Tyto produkty v 17 produktových kategoriích vybírá Finanční akademie složená z více než 300 finančních odborníků. Významnou součástí soutěže je hlasování o Cenu veřejnosti, kdy nejoblíbenější finanční produkty volí veřejnost prostřednictvím internetu. Od roku 2008 je hlasování rozšířeno o Cenu podnikatelů, o kterou soutěží nejoblíbenější finanční produkty pro malé a střední podniky. Do veřejného hlasování v roce 2018 bylo v obou anketách odevzdáno více než 60 tisíc hlasů.