Informace z banky a tiskové zprávy

Logo ke stažení
logo ve formátu PNG
logo ve formátu PDF
​​​​užití loga Equa bank - pravidla


Kontakt pro média
Kateřina Petko
Head of PR & Internal Communications 
katerina.petko@equabank.cz

21. 9. 2017

Dobrovolníci Equa bank opět pomáhali neziskovým organizacím

U příležitosti 6. výročí působení na českém trhu uspořádala Equa bank v pořadí již 4. Dobrovolnický den. Ve spolupráci s neziskovými organizacemi v Praze a regionech pomohli zaměstnanci banky celkem pěti neziskovým projektům. 

Dobrovolnický den je každoroční součástí oslav našeho působení na českém trhu. Během něj mají všichni zaměstnanci příležitost přispět na dobrou věc ať již finančně, nebo prací. Pracovních aktivit se letos zúčastnilo přes 80 dobrovolníků, což tvoří přibližně 13 % všech našich zaměstnanců. Ostatní zaměstnanci přispěli finančně a podařilo se nám tak vybrat téměř 52 tisíc korun, což je obrovský úspěch,“ říká Markéta Dvořáčková, ředitelka PR a interní komunikace Equa bank.

Během Dobrovolnického dne pomohli zaměstnanci Equa bank s úklidem a úpravou zahrady Fakultní mateřské školy se speciální péčí v Arabské ulici v Praze, zapojili se do úprav veřejného prostoru v rámci projektu Přístav 18600 a pomohli s úklidem výcvikových prostor Centra výcviku psů pro postižené Helppes. Na Severní Moravě pomohou (27. září 2017) s organizací vzdělávacího dopoledne speciální Mateřské škole Eliška.

Kromě toho zaměstnanci Equa bank pomohli neziskovým organizacím také prostřednictvím sportovních aktivit. Přes 20 sportovců „vysportovalo“ pro organizaci Helppes přes 12 tisíc korun.