Informace z banky a tiskové zprávy

Logo ke stažení
logo ve formátu PNG
logo ve formátu PDF
​​​​užití loga Equa bank - pravidla


Kontakt pro média 
Tereza Kaiseršotová
Tisková mluvčí
tereza.kaisersotova@rb.cz


Etický kodex
PDF Raiffeisenbank International Group ke stažení ZDE

28. 11. 2013

Další test potvrzuje – nejvýhodnější účet na trhu má Equa bank

Běžný účet od Equa bank se stal podruhé vítězem v nezávislém srovnání. Podle serverů poplatkozrout.cz a finparada.cz je běžný účet Equa bank jediným na trhu, kde klienti neplatí žádné poplatky.

Test serverů poplatkozrout.cz a finparada.cz porovnával náklady při platbách kartou v hodnotě 2 500 Kč za měsíc. Výsledky ukázaly, že klienti Equa bank mohou ušetřit až 150 Kč měsíčně a při průměrném počtu patnácti výběrů z bankomatů ušetří až 600 Kč měsíčně. Poprvé byl běžný účet od Equa bank vyhodnocen jako nevýhodnější v nezávislé analýze FEE MONITOR společnosti Mind Bridge. Podle této analýzy mohou klienti s běžným účtem Equa bank ušetřit až 2000 Kč za rok.

Běžný účet od Equa bank se stal podruhé vítězem v nezávislém srovnání. Podle serverů poplatkozrout.cz a finparada.cz je běžný účet Equa bank jediným na trhu, kde klienti neplatí žádné poplatky. Test serverů poplatkozrout.cz a finparada.cz porovnával náklady při platbách kartou v hodnotě 2 500 Kč za měsíc. Výsledky ukázaly, že klienti Equa bank mohou ušetřit až 150 Kč měsíčně a při průměrném počtu patnácti výběrů z bankomatů ušetří až 600 Kč měsíčně. Poprvé byl běžný účet od Equa bank vyhodnocen jako nevýhodnější v nezávislé analýze FEE MONITOR společnosti Mind Bridge. Podle této analýzy mohou klienti s běžným účtem Equa bank ušetřit až 2000 Kč za rok.

Běžný účet od Equa bank nabízí zdarma všechny služby každodenního bankovnictví, a to včetně neomezených výběrů z bankomatů všech bank po celé ČR. Od září navíc klienti získali přístup k unikátnímu bonusovému programu CARTE. Ten je součástí naší bezkontaktní platební karty a klienti s ním mohou získat až 30% slevy u více než 3500 obchodníků po celé ČR,“ říká Tomáš Veselý, ředitel depozitních produktů v Equa bank.

Servery poplatkozrout.cz a finparada.cz srovnávaly klientské náklady na vedení účtu při platbách kartou v hodnotě 2500 Kč za měsíc. V testu vyšla Equa bank jako jediná banka s nulovými náklady na vedení účtu. Stejně tak je podle srovnání jediná banka, u které klienti neplatí vůbec nic za výběry z jakéhokoliv bankomatu v ČR. Při počtu 15 výběrů za měsíc tak mohou ušetřit na poplatcích až 600 Kč. Navíc díky nenulovému úroku získá klient více, než platí.

Equa bank uvedla na trh unikátní koncept běžného účtu v září loňského roku a od té doby tento produkt neustále rozšiřuje o další bezplatné služby. Samozřejmou součástí běžného účtu je bezplatné a velice intuitivní internetové a mobilní bankovnictví, všechny příchozí a odchozí platby, neomezené výběry ze všech bankomatů po celé ČR, vklad hotovosti prostřednictvím 3400 míst České pošty, a nově od září unikátní bezkontaktní multiměnová karta s bonusovým programem výhodného nakupování u 3 500 kamenných i internetových obchodníků po celé ČR. Vedení běžného účtu od Equa bank je zdarma při obratu na účtu pouhých 10 000Kč měsíčně nebo celkovém zůstatku100 000 Kč, nebo ke každé půjčce a hypotéce.

Platby kartou v objemu 2 500 Kč za měsíc