Informace z banky a tiskové zprávy

Logo ke stažení
logo ve formátu PNG
logo ve formátu PDF
​​​​užití loga Equa bank - pravidla


Kontakt pro média
Kateřina Petko
Head of PR & Internal Communications 
katerina.petko@equabank.cz

10. 12. 2014

Akce Tablet k RePůjčce prodloužena – ušetřete refinancováním své půjčky a získejte navíc tablet Lenovo

Pro velký zájem prodlužuje Equa bank akci - Ke každé RePůjčce tablet Lenovo zdarma. Nabídka platí pro prvních 3 000 zájemců, kteří si podají žádost o refinancování spotřebitelského úvěru RePůjčkou do konce února 2015 a do 15. března 2015 načerpají minimálně 50 000 korun. S RePůjčkou získají klienti garanci snížení splátek až o čtvrtinu při zachování stejné doby splácení a mohou si i po Vánocích udělat radost novým stylovým tabletem.

“Pro velký zájem klientů o výhodné refinancování spotřebitelských půjček prostřednictvím RePůjčky jsme prodloužili naši nabídku multimediálního tabletu Lenovo IdeaTab zdarma k tomuto produktu. Naši klienti ušetří díky RePůjčce až 25 % na splátkách, celkem pak v průměru okolo 20 000 korun na jedné refinancované půjčce. Doba splácení jim přitom zůstane stejná. Navíc dostanou jako dárek právě zmiňovaný tablet.“ říká Ondřej Hák, ředitel úvěrových produktů.

Jasně, jednoduše a bez poplatku

S RePůjčkou neplatí klient poplatky za poskytnutí a vedení úvěru. Samozřejmostí je u Equa bank možnost flexibilního nastavení splátek. Dle své aktuální situace si klient může sám nastavit, jaká bude výše částky, kterou chce platit. Klienti navíc dostanou jako bonus bezplatně vedený běžný účet, jehož součástí je internetové a mobilní bankovnictví, bezkontaktní platební karta s bonusovým programem CARTE, výběry ze všech bankomatů v ČR zdarma a další bezplatné služby.

Pohodlně až do domu

Tablety Lenovo IdeaTab budou klientům doručeny kurýrní službou DPD. To dává klientům možnost změnit adresu doručení před předáním zásilky nebo sledovat stav doručení z emailového odkazu, který klientům zašleme v okamžiku odeslání tabletu z logistického centra DPD.