Investiční novinky

24. 1. 2019

Rozšiřujeme obchodní dny drobných investic

Těší nás pokračující zájem o službu drobného investování. Rozhodli jsme se proto, že rozšíříme dny, ve kterých dochází k nákupu drobných investic. 

22. 8. 2018

Investiční společnost BNPP Asset Management

BNP Paribas Asset Management je dceřinou společností BNP Paribas, S. A., která se zaměřuje na správu majetku. V současnosti spravuje majetek čítající asi 580 mld. EUR a nabízí ucelenou řadu investičních řešení pro individuální, korporátní a institucionální řešení v 75 zemích.
22. 8. 2018

Investiční společnost Fidelity International

Fidelity International vznikla v roce 1969 jako mezinárodní pobočka společnosti Fidelity Investments založené v Bostonu v roce 1946. V roce 1980 se Fidelity International osamostatnila a stala se nezávislou na mateřské organizaci. Dnes ji vlastní převážně management a členové původní zakládající rodiny.
22. 8. 2018

Investiční společnost NN Investment Partners

Mezinárodní společnost NN Investment Partners má sídlo v nizozemském Haagu a působí na 15 zahraničních trzích napříč Evropou, Spojenými státy, Latinskou Amerikou, Asií a Blízkým východem. Společnost NN Investment Partners je součástí koncernu NN Group N. V., veřejně obchodované společnosti (skupina NN), a zaměstnává přes 1 200 osob.