Press release and News

Logo download
logo in PNG
logo in PDF
use of the logo of Equa bank - rules

Press contact
Markéta Dvořáčková 
Head of PR & Internal Communications 
​marketa.dvorackova@equabank.cz

24. 9. 2019

Nová pobočka Equa bank byla otevřena ve Znojmě

Equa bank pokračuje v rozšiřování obchodní sítě. Dne 23. září otevřela další novou pobočku, tentokrát ve Znojmě, na adrese Obroková 281/19. Klienti mohou navštívit již 57 obchodních míst Equa bank po celé České republice, přičemž jejich dostupnost mají z kteréhokoliv místa v ČR do 30 minut běžnou dopravou. 

Nová pobočka Equa bank je otevřena ve všední dny od 9.00 do17.00 hodin, na adrese Obroková 281/19, naproti OD Dyje. 
Pro nové klienty má pobočka připravenu akční nabídku: bonus ve výši 300 Kč. Každý, kdo si na nové znojemské pobočce do 30. listopadu 2019 otevřete běžný účet a do dvou kalendářních měsíců od otevření účtu provede alespoň tři platby kartou, získává bonus 300 Kč. Samozřejmou součástí běžného účtu od Equa bank jsou přitom:
•    zdarma výběry ze všech bankomatů v ČR,
•    zdarma vedení účtu, platební karta, internetové a mobilní bankovnictví, platby mobilem, 
•    zdarma příchozí a odchozí platby v ČR.

Equa bank disponuje pobočkami jak v krajských městech, tak i ve vybraných okresních městech tak, aby prodejní síť Equa bank byla rovnoměrně rozmístěna po celé České republice. Všechny pobočky Equa bank reflektují požadavky klientů na maximální kvalitu a efektivitu obsluhy a pohodlí. K dispozici je Wi-Fi připojení, denní tisk a samozřejmostí je káva pro každého klienta. Na vybraných pobočkách je pro nejmenší připraven dětský koutek.