Awards

2017

• V projektu Nejvstřícnější banka roku 2016 jsme se umístili na třetím místě

Nejvstřícnější bankou za rok 2016 se stala poprvé v historii hodnocení Air Bank. Tato banka nahradila na první pozici Fio banku, která byla v minulosti pětinásobným vítězem tohoto hodnocení. Na třetím místě se usadila Equa bank. Kompletní výsledky projektu se můžete dočíst v tiskové zprávě.

2016

• Již potřetí jsme obhájili v soutěži Zlatá koruna Cenu veřejnosti.

V soutěži Zlatá koruna, která oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu, jsme získali celkem 6 medailí. Kladná hodnocení produktů Equa bank vyjadřovali nejen odborníci, ale i široká veřejnost. Právě veřejnost zvolila na internetu Běžný účet Equa bank jako nejlepší produkt roku. Hlasující podnikatelé projevili spokojenost s Podnikatelským účtem Equa bank a rozhodli, již druhý rok po sobě, o jeho umístění na druhém místě. Podnikatelský účet hodnotila stejně i odborná porota, která přitom druhé místo přisoudila také Běžnému účtu, Zlaté platební kartě a Minutové půjčce.
  • Umístili jsme se třikrát na stupních vítězů v soutěži „Finparáda.cz – Finanční produkt roku 2016“

Finparáda.cz vyhlásila výsledky šestého ročníku soutěže „Finparáda.cz - Finanční produkt roku 2016". V soutěži, do které jsou automaticky zařazeny všechny finanční produkty vybraných typů, které jsou v Česku nabízené bankami, pojišťovnami, penzijními a investičními společnostmi, jsou vyhlašovány vždy tři nejlepší produkty v každé kategorii.
    Náš Běžný účet získal nejenom 1. místo v kategorii „Bankovní osobní účty“, ale i Cenu veřejnosti. Spořicí účet HIT obsadil 3. místo v kategorii „Spořicí účty“.

2015

• V soutěži Zlatá koruna jsme získali celkem šest ocenění

Equa bank získala ve finanční soutěži Zlatá koruna celkem 6 medailí. S našimi produkty jsme uspěli jak u odborníků, tak u široké veřejnosti. Na nejvyšší stupeň jsme vystoupili v Ceně veřejnosti, a to s produktem Běžný účet Equa bank. Zlatou korunu jsme získali také v kategoriích Úvěry a Hypotéky. Uspěli jsme i s naší platební kartou, která získala druhé místo. Na stříbrné příčce jsme se umístili v Ceně podnikatelů. Šesté ocenění v podobě bronzové koruny jsem získali v kategorii Účty.
  • Získali jsme 2. místo v soutěži Klientsky nejpřívětivější banka 2015

V ceně Hospodářských novin v sedmém ročníku výzkumu Nejlepší banka jsme získali druhé místo v kategorii Klientsky nejpřívětivější banka roku 2015. V rámci hodnotících kritérií se vychází zejména z nákladů na vedení účtu, poplatků, úroků na spořících účtech a termínovaných vkladech, ale i úročení hypoték a spotřebitelských úvěrů.

2014

• 3 oceněné produkty v soutěži serveru Finparáda.cz

V soutěži Finanční produkt roku 2014 serveru Finparáda.cz jsme se s našimi produkty dostali do předních příček. Získali jsme 2. místo za Běžný účet a za Hypotéku na bydlení, na 3. místě jsme se umístili s naším Spořicím účtem.
  • Ocenění za nejlepší retailovou bankou roku 2014

Renomovaný světový časopis World Finance vyhodnotil Equa bank jako nejlepší retailovou banku v ČR pro rok 2014. Ocenění získala Equa bank za dlouhodobou kvalitní a transparentní práci při plnění přání a požadavků více než 100 000 klientů. World Finance hodnotil úroveň moderních bankovních metod v podobě internetového a mobilního bankovnictví, rozsah nabídky produktů a služeb, bankovní inovace a vztahy se zákazníky. Porotci magazínu World Finance ocenili i rozšiřující se síť poboček.
  • Stříbro v soutěži Banka roku 2014

Equa bank se stala druhou nejdynamičtější bankou na českém trhu v prestižní soutěži Fincentrum Banka roku 2014 v kategorii „Nejdynamičtější banka roku 2014“.
    Banka pokračovala i v roce 2014 s rozšiřováním nabídky produktů a služeb klientům z řad občanů i z řad podnikatelů. Např. začátkem roku odstartovala úspěšnou kampaň Vracíme poplatky, kdy klientům bank vrátila v případě refinancování hypoték nebo půjček poplatky, které zaplatili za vedení úvěru své původní bance.
  • Stali jsme se klientsky nejpřívětivější bankou roku

V soutěži Nejlepší banka 2014 jsme získali první místo v kategorii Klientsky nejpřívětivější banka roku. Ocenění Klientsky nejpřívětivější banka roku získává banka, která vyniká mezi kritérii z klientského pohledu. Těmi jsou náklady na vedení účtu, sankční a mimořádné poplatky, sazby, poskytované produkty, poskytované služby, dostupnost a samozřejmě komunikace s klienty.
  • Customers have chosen: The most popular accounts are at Equa bank

Our Current Account has been selected for offering the most value by the prestigious Golden Crown survey. The prize was awarded through public voting by more than 100 900 people, selecting from among 588 products. Our offers of free withdrawals from all ATMs and free account management both scored very highly with clients.